Черкаси – це ми!

Черкаси – це ми! Хто такі «Черкащани» і що вони можуть.

Соціологи кажуть, що 80% українців не довіряють політичним партіям. І це зрозуміло. Як можуть партійні чиновники у Києві, в комфортних кабінетах вирішувати проблеми зношеного колектору в Південно-Західному районі чи аварійних маршруток на Хімселищі. Прості люди стають заручниками глобальних ігор київських політиків. Лідери політичних партій та фракцій у парламенті визначають, що робити їхнім представникам у Черкасах, з ким об’єднуватися, проти кого воювати. Все це призводить до того, що актуальні проблеми міста не вирішуються роками. На це немає ані політичної волі, ані відповідного фінансування.

ВО «Черкащани» – це не політики. Ми всі – люди справи. Інженери, викладачі, менеджери, лікарі, освітяни. Ми об’єднались для захисту інтересів Черкаської громади – своїх сусідів, друзів, родичів, таких же простих людей, як і всі ми.

Все розпочиналось з активної громадської позиції, поглибленого почуття справедливості та прагненні ЗМІН. У кожного з активістів Команди ЧЕ (ВО «Черкащани») за плечима свій досвід роботи для міста, район, двору. Хтось був куратором школи, інші вирішували питання безпеки дітей у дворах, треті були ініціаторами встановлення нових дитячих та спортивних майданчиків.

То хто ж такі Черкащани?

  • Це ті, хто захищає інтереси ОСББ у взаємодії з міською владою.
  • Це ті, хто координує розвиток 10 найбільших шкіл міста та 4 садочки.
  • Це люди, які спільними зусиллями із мешканцями упорядковують подвір’я своїх будинків, встановлюють парканчики, лавочки та дитячі пісочниці.
  • Протягом декількох останніх років Команда ЧЕ реалізовує програму «Дитячі майданчики». За цей час було встановлено понад 40 дитячих конструкцій по всьому місту.
  • Саме Команда ЧЕ – були основними лобістами появи у місті нових тролейбусів.
  • Черкащани – це сотні тон сміття, вивезеного із подвір’їв та зелених зон.
  • Потрібно відновити викрадений на районі люк – «Черкащани».
  • Дрібний ремонт міждворових під’їздів – знову «Команда ЧЕ».
  • Ліквідація амброзії – активісти «Черкащан».
  • Безпека руху на Митниці також у фокусі уваги нашої команди.

І так по кожній конкретній проблемі, що турбує всіх мешканців Черкас.

Ми не займаємося популізмом, не ведемо кулуарних домовленостей, і не граємося в гру влада-опозиція. Ми – виконуємо наказ виборців! І це стосується не тільки депутатів від фракції «Черкащани», але й усієї Команди ЧЕ.

Наші активісти віддають місту свій досвід, знання, свої ресурси і потенціал. В Команді ЧЕ – лише визнані фахівці своєї справи. Серед нас: Директор ПАТ АЗОТ Віталій Скляров, Директор найбільшого провайдеру інтернет Віталій Лаут, керівник Черкаської обласної інфекційної лікарні Світлана Волгіна, депутат Черкаської міської ради, лідер фракції «Черкащани» Іван Сухарьков, один з найдосвідченіших інженерів ПАТ АЗОТ, депутат міської ради Олександр Сандецький, депутат від мікрорайону «Лісовий» Руслан Зоря, підприємець та будівельник Нарек Казарян, взірець поліцейської принциповості, колишній голова поліції області Владислав Пустовар, найдосвідченіший управлінець в Черкасах Віктор Беззубенко, депутат Верховної ради 8-го скликання Олег Петренко, керівник Черкаської гімназії №9 Ірина Топчій та багато інших.

Другої такої потужної та професійної команди у Черкасах немає. Це люди, які не просто можуть змінити місто на краще завтра, а змінюють його вже сьогодні!